יש בעיה? אנחנו כאן! קבלו פתרון בקלות
055-9761116
076-5466677

החלפת מסך אייפון 7

החלפת מסך אייפון 7
ראשי החלפת מסך אייפון 7

החלפת מסך אייפון 7

אנחנו מתמחים בהחלפת מסך לאייפון 7 iphone

האם המסך באייפון שלכם נסדק או נשבר? זו רק אחת מהבעיות שעלולות לקראת לאייפון 7 שלכם. לפעמים זה רק שהמסך שחור אבל עדיין שומעים צלצולים או שפשוט הכל "מת" ולא עובד. אנחנו בחברת פי סי פארט מתמחים בתיקון והחלפת מסך לאייפון 7.

מעבדת פי סי פארט מתמחים בתיקון או החלפת מסך לאייפון 7 

השירות שאנחנו נותנים לכם מתבצע ברוב המקרים במעבדה עם זמן המתנה קצר ביותר.

בנוסף על החלפת מסך לאייפון 7 אנחנו דואגים שהמכשיר יצא מאיתנו מושלם ולכם אנו מבצעים בדיקה כללית יסודית לכל המכשיר על מנת לאתר ולמנוע בעיות נוספות.

פניה מהירה

  החלפת מסך מקורי לאייפון 7 - LCD + מגע

  המסך במכשירי אייפון 7 מורכבים מ 2 חלקים: LCD ומסך המגע – טאצ'. יש לכך יתרונות וחסרונות כאשר היתרון הוא שאם יש לכם מסך שבור באייפון 7 לא בהכרח הוא יפסיק לעבוד מכיוון שאולי נשבר לכם רק החלק החיצוני כלומר מסך המגע ואילו ה LDC נשאר שלם. אולם לא אחת אנו רואים כתם שחור שמתפשט על המסך – זה אומר שנשבר לכם ה LCD.

  אנחנו מתמחים בביצוע תיקון מסך שבור לאייפון 7. אנחנו ממליצים ומשתמשים במסכים מקוריים כאשר המוטו שלנו שעדיף לא לתקן מכשיר עם חלפים חילופיים על מנת שלא תחזרו עם תקלות.

  המסך בו אנו משתמשים הוא מקורי ולכן הסיכוי לתקלות או בעיות הוא קטן מאוד עד קלוש.

  איך מתקנים מסך שבור באייפון 7?

  יש לכם מסך שבור באייפון 7 או שהמסך שלכם סדוק? אנחנו כאן לשירותכם, אתם מוזמנים להגיע אלינו למעבדת השירות או להזמין איסוף מביתכם או משרדכם. אנחנו כבר נדאג לתקן ולטפל באייפון 7 iphone שלכם ואף נבצע בדיקות תקינות נוספות לפני שנחזיר לכם אותו חזרה.