יש בעיה? אנחנו כאן! קבלו פתרון בקלות
055-9761116
076-5466677

החלפת מסך אייפון 7 פלוס

החלפת מסך אייפון 7 פלוס
ראשי החלפת מסך אייפון 7 פלוס

החלפת מסך אייפון 7 פלוס

אנחנו מתמחים בהחלפת מסך לאייפון +7 iphone

האם המסך באייפון 7 פלוס שלכם נסדק או נשבר? זו רק אחת מהבעיות שעלולות לקראת לאייפון 7 + שלכם. לפעמים זה רק שהמסך שחור אבל עדיין שומעים צלצולים או שפשוט הכל "מת" ולא עובד. אנחנו בחברת פי סי פארט מתמחים בתיקון והחלפת מסך לאייפון 7 פלוס.

מעבדת פי סי פארט מתמחים בתיקון או החלפת מסך לאייפון 7 פלוס

השירות שאנחנו נותנים לכם עבור החלפת מסך לאייפון 7+ מתבצע ברוב המקרים במעבדה עם זמן המתנה קצר ביותר.

בנוסף על החלפת מסך לאייפון 7 פלוס אנחנו דואגים שהמכשיר יצא מאיתנו מושלם ולכם אנו מבצעים בדיקה כללית יסודית לכל המכשיר על מנת לאתר ולמנוע בעיות נוספות.

פניה מהירה

  החלפת מסך מקורי לאייפון 7 פלוס - LCD + מגע

  המסך במכשירי אייפון 7+ מורכבים מ 2 חלקים: LCD ומסך המגע – טאצ'.

  יש לכך יתרונות וחסרונות כאשר היתרון הוא שאם יש לכם מסך שבור באייפון 7 פלוס לא בהכרח הוא יפסיק לעבוד מכיוון שאולי נשבר לכם רק החלק החיצוני כלומר מסך המגע ואילו ה LDC נשאר שלם. אולם לא אחת אנו רואים כתם שחור שמתפשט על המסך – זה אומר שנשבר לכם ה LCD.

  אנחנו מתמחים בתיקון והחלפת מסך שבור לאייפון 7+. אנחנו ממליצים ומשתמשים במסכים מקוריים כאשר המוטו שלנו שעדיף לא לתקן מכשיר עם חלפים חילופיים על מנת שלא תחזרו עם תקלות.

  המסך בו אנו משתמשים הוא מקורי בלבד ולכן הסיכוי לתקלות או בעיות הוא קטן מאוד עד קלוש.

  איך מתקנים מסך שבור באייפון 7 פלוס - +iphone 7?​

  יש לכם מסך שבור של אייפון 7 פלוס או שהמסך שלכם סדוק? אנחנו כאן לשירותכם, אתם מוזמנים להגיע אלינו למעבדת השירות או להזמין איסוף מביתכם או משרדכם. אנחנו כבר נדאג לתקן ולטפל במכשיר שלכם ואף נבצע בדיקות תקינות נוספות לפני שנחזיר לכם אותו חזרה.