יש בעיה? אנחנו כאן! קבלו פתרון בקלות
055-9761116
076-5466677

הגדרה, עדכון, שדרוג BIOS (ביוס)

הגדרה, עדכון, שדרוג BIOS (ביוס)
ראשי הגדרה, עדכון, שדרוג BIOS (ביוס)

הגדרה, עדכון, שדרוג BIOS (ביוס)

אנחנו מתמחים בביצוע שדרוג BIOS למחשבים כולל עדכונים ושדרוגים לרכיבים

תמיד יש עדכונים, מערכות הפעלה מתעדכנות, תוכנות משודרגות ולא תמיד המחשב או המכשיר שלנו יודע להתמודד עם אותה תוכנה חדשה או מעודכנת. בין הפתרונות השונים אתם יכולים לבצע שדרוג לרכיבים. הוספת רכיבים או שדרוגם לא תמיד עונה על הצרכים ולא אחת אתם מגלים שצריך לבצע עדכון BIOS – ביוס. 

אזהרה!

המידע בעמוד זה הינו למטרת ידע כללי בלבד.
אין אנו ממליצים, מייעצים או מסבירים כיצד לבצע עדכון ביוס – BIOS למחשב או למכשיר שלכם.

כל פעולה ב BIOS שאינה מתבצעת על ידי מעבדה או טכנאי מחשבים מומחה, עלולה להביא להשבתת המכשיר שלכם. 

אין כיסוי אחריות על ביצוע לא מבוקר של פעולות בביוס מטעם חברת PCPART – פי סי פארט מחשבים, או מטעם יצרן / משווק המכשיר.

אם יש לכם שאלה, בעיה או צורך בייעוץ בכל הנוגע לשדרוג BIOS, עדכון ביוס, החלפת ביוס או כל דבר אחר שקשור אנחנו צוות פי סי פארט כאן לשירותכם.

מעבדת "פי סי פארט" מתמחה בשדרוג BIOS למגוון מכשירים וביניהם: מחשבים ניידים, מחשבי PC, טאבלטים , AIO וסלולרים ונותנת פתרונות מקצועיים לכל סוגי המכשירים.

אנחנו משדרגים ביוס (BIOS)מכשיר מכל דגם במקצועיות רבה.

פניה מהירה

  אנחנו מתמחים בשדרוג BIOS ל מגוון מכשירים ומערכות הפעלה

  בואו נבין כמה מושגים על הביוס של המכשיר שלכם:

  הביוס היו רצף פקודות, מעין תוכנה מובנית הצרובה על רכיב המותקן על לוח האם. רצף פקודות אלו עולה עם הדלקת המחשב. ה BIOS מכיל רצף פקודות שתפקידן לאתר ולזהות את החומרה של המכשיר שלכם. בעת עליית הביוס מאותרים רכיבי הזיכרון, כוננים קשיחים, כרטיסי מסך, כרטיסי קול, כרטיסי רשת ועוד.

  ניתן לשלוט על הביוס על ידי כניסה למערכת הניהול שלו. מבין הדברים הניתנים לשליטה נכללים מהירות המעבד, כיוון שעה ותאריך, זיהוי רכיבים, הגדרות מקשי מקלדת ועוד.

  עדכון הביוס חייב להתבצע על ידי טכנאי או אדם שמבין את מה שהוא עושה, ביצוע עדכון ביוס בצורה שגויה עלולה להביא לקריסה של המחשב בעת העליה. רכיב הביוס נצרב מחדש ועולה עם הפקודות החדשות שלו. 

  מטרת עדכון ביוס – באה לתת מענה על חוסר יכולת של הביוס הקודם. הכוונה היא ש ביצוע עדכון BIOS אינה קשורה למערכת ההפעלה, אינה משפרת אבטחה או תומכת בתוכנות או תכונות כאלו ואחרות אלא באה לתת מענה על אי יכולת זיהוי של רכיבים שונים, כרטיסים וכדומה. 

  דוגמה לצורך בהחלפת ביוס – התקנת כונן SSD מהיר שאינו נתמן על ידי לוח אם קיים או שהביוס ישן מידי. כאןם יהיה צורך לבצע עדכון ביוס לתמיכה ברכיבים חדשים.

  צוות "פי סי פארט" מציעים לכם מעבדת מחשבים מקצועית עם ותק של שנים רבות ועם אמינות ואיכות ללא פשרות המבטיחים לכם טיפול מקצועי בכל שדרוג BIOS במכשיר מכל דגם.

  פנו אלינו ואנחנו נדאג לטפל במכשיר מכל דגם, אנחנו מבטיחים לכם שירות אמין, מהיר ומקצועי באחריות.

  השירות שלנו מגיע עד אליכם לצורך ביצוע שדרוג במכשיר

  אנחנו מבינים שלא תמיד יש לכם זמן להגיע עד למעבדת השירות לצורך תיקון תקלה במכשיר ולא אחת ביצוע התיקון אינו מיידי.

  בחברת "פי סי פארט" הזמן שלכם חשוב לנו ולכן אנו מציעים שירותי איסוף והחזרה מבית הלקוח או בית העסק שלכם של כל מוצר או מכשיר תקול.

  אז אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן יקר, צרו קשר איתנו והשליח כבר בדרך אליכם לאיסוף המכשיר אל מעבדת התיקונים.