יש בעיה? אנחנו כאן! קבלו פתרון בקלות
phone 072-371-2500
close
מעבדת אפל Apple
ראשי מעבדת אפל Apple

מעבדת אפל Apple

כל מה שרציתם לדעת על מעבדת אפל APPLE

ראשית דבר נציג את מחשבי אפל למי שאינו מכיר (אם יש עדיין אדם על פני האדמה כזה). מחשבים של אפל מאז ומתמיד היו נחשבים לאליטה של הטכנולוגיה, החל מהמחשבים הניחים ועד למחשבים נישאים כדוגמת המקבוק או המקבוק פרו. הדעה הרווחת היא שמחשבי אפל לעולם לא מתקלקלים ולא רואים מעבדת אפל לעולם. אולם בין המציאות להבטחות יש פער, אמנם הוא קטן אך עדיין פער. מחשב ולא משנה מי היצרן ואיזה מותג הוא מתי שהו בבו העת יתקלקל, ללא ספק יש בלאי עקב שימוש, התחממות לעיתים נזק פיזי בעקבות נפילה ועוד. על כן סביר להניח כי תצטרכו להגיע עם מחשב מקינטוש תקול אל מעבדת אפל.

תקלות נפוצות במחשבי אפל

ניתן לחלק את התקלות לתקלות חומרה ותקלות תוכנה. ראשית דבר לרוב תקלות החומרה הן יופיעו לאחר זמן שימוש ממושך מאוד כ 3 – 4 שנות עבודה, מבחינת התוכנה תמיד יוצאים עדכונים, לעיתים העדכונים גורמים לבעיות או תקלות ולעיתים הם משפרים את הביצועים. אולם התקלות החמורות והקשות יותר לפתרון הם בעיות חומרה, עבורם תצטרכו מעבדת אפל מקצועית שתיתן לכם מענה בעת הצורך. מפורטות לפניכם רשימת תקלות חלקית אך מהנפוצות שבהן, עם טיפים של מעבדת אפל למניעה והתייעלות:

מסכים

המסכים של הדור החדש נשים לעדינים במיוחד, אחת התקלות הנפוצות היא שבירת המסך או צירי המסך עקב התנהלות "אגרסיבית". טיפ חשוב לשמירה על המסך היא התנהלות בזהירות יתירה תוך אחיזת המסך משני צדדיו בעת הפתיחה או הסגירה, כך תעמיסו פחות על הצירים.

כרטיסי מסך

הרכיב השני שהוא נמצא בשימוש מוגבר הוא כרטיס המסך, מכיוון שמחשבי מקבוק ומחשבי מקבוק פרו עובדים ברזולוציות גבוהות כרטיס המסך כרטיס המסך מתאמץ ומתחמם, חום זה גורם עם הזמן לבלאי עד כדי צורך בהחלפת כרטיס מסך למקבוק.

סוללות

סוללות נטענות הן המנוע של מחשבים ניידים וגם עקב האכילס שלהם, חשוב לשמור תמיד על מתח טעינה של 15 אחוז ומעלה על מנת לשמור על חיי הסוללה לאורך זמן. והחשוב מכול לא להשאיר את הסוללות לא טעונות כלל לאורך זמן מכיוון שזה מחסל אותם לגמרי. מעבדת אפל תחליף לכם סוללות ששבקו במקצועיות ומהירות.

מטענים

מטענים ממש כמו המחשב עצמו נמצאים תחת עבודה אינטנסיבית ללא הרף והבלאי שלהם גבוה ביותר כאשר תבחינו שזמן הטעינה ארוך מאוד אם בכלל תצטרכו להגיע למעבדת אפל לצורך בדיקה והחלפה.

דיסק קשיח

קיימים 2 סוגים של כוננים קשיחים, הדור הישן הוא עם דיסקים מכאנים והדור החדש עם כונני SSD שהם בעצם זיכרונות פלש. חשוב מאוד לבצע גיבויים תקופיים לחומרים שעל המחשב כדי שתוכלו לבצע שחזור במקרה והדיסק שובק חייים.

התחממות

רכיבי האלקטרוניקה במחשבי מקבוק מחממים, בדיוק כמו כל מחשב אחר בין אם הוא נייד או נייח, הרכיב האחראי על קירור הרכיבים הוא מאוורר וצלעות הקירור אשר מתמלאים באבק ונסתמים. חשוב לקחת את המחשב אל מעבדת אפל ולבצע בדיקה וטיפול תקופתי

נוזלים

נוזלים תמיד נשפכים על מחשבים, חשוב מייד לכבות ולנתק מקור מתח והגיע במהירות למעבדה לצורך ייבוש וניקוי.

פלסטיקה

רכיבי המעטפת לא אחת נשברים וניתן להחליף אותם במעבדה או לתקן / לשחזר אותם.

לסיכום

בצעו טיפולים תקופתיים, הקפידו על כללי הזהירות והימנעו מפעולות אגרסיביות על מנת לא לגרום נזק או שבר. ואם כבר אתם זקוקים לתיקון פנו רק אל מעבדת אפל מקצועית כמו מעבדת פי סי פארט מחשבים שיש לה ניסיון ויכולת לתת לכם מענה על תקלות שונות במחשבי מקינטוש ואפל. 

פניה מהירה

התקלקל לכם האפל - APPLE?

יש לכם מכשיר מקולקל? או שאתם רוצים להשמיש מכשיר ישן? אולי אתם צריכים טיפול במערכת ההפעלה או שיחזור חומר חשוב מהדיסק הקשיח?

כל אלו ועוד ניתנים לתיקון / טיפול בצורה מקצועית אצלנו במעבדת "פי. סי. פארט".

בנוסף אנחנו מבינים שלא תמיד יש לכם זמן להגיע עד למעבדת השירות לצורך תיקון התקלה  לכן בחברת "פי סי פארט" הזמן שלכם חשוב לנו ולכן אנו מציעים שירותי איסוף והחזרה מבית הלקוח או בית העסק שלכם של כל מוצר או מכשיר תקול.

אז אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן יקר, צרו קשר איתנו והשליח כבר בדרך אליכם לאיסוף המכשיר אל מעבדת התיקונים.