יש בעיה? אנחנו כאן! קבלו פתרון בקלות
055-9761116
076-5466677
טכנאי מחשבים בראשון לציון
ראשי טכנאי מחשבים בראשון לציון

טכנאי מחשבים בראשון לציון

מחפשים טכנאי מחשבים בראשון לציון?

אם אתם תושבי ראשון לציון והסביבה ללא ספק הבחנתם שיש לא מעט חנויות מחשבים, חלקם נותנות שירותי מכירה של מחשבים וציוד היקפי בלבד וחלקם אף מבצעות תיקונים ושידרוגים למחשבים קיימים. 

אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים בראשון לציון שתהיה לו גם חנות למכירת מחשבים ניחיים וניידים וגם אפשרות למתן מענה לתיקונים על ידי מעבדת מחשבים מקצועית הכוללת שירות תיקוני מחשבים ואלקטרוניקה מעבר לסטנדרט המקובל ברוב המעבדות שיכלול מעבר להחלפת רכיבים שגרתית גם תיקוני אלקטרוניקה ברמת הרכיב.

פניה מהירה

  רגע לפני שאתם בוחרים טכנאי מחשבים בראשון לציון

  פי סי פארט מחשבים מתמחים בתיקון, שדרוג, מכירה ושיווק כל סוגי המחשבים הקיימים כיום בשוק. אנחנו מבינים שהמחשב שלכם חשוב לכם ומהווה כלי חשוב בין אם הוא למטרת עבודה או פנאי.

  החשיבות הגבוהה של המחשב שלכם מחייבת אתכם בבחירת טכנאי מחשבים בראשון לציון שיהיה בעל יכולת, ידע, מקצועיות ואמינות ברמה גבוהה על מנת שתפקידו בידיו את המחשב שלכם. מציאת טכנאי בראשון לציון שיענה על הדרישות אינה דבר של מה בכך ועל מנת שיעמוד בקריטריונים שלכם עליכם לוודא שאכן הוא מקצועי ויש לו המלצות וביקורות מלקוחות אחרים.

  השירותים שאנו מציעים הם הרבה יותר וכוללים טכנאי מחשבים בראשון לציון שנותן שירותים בבית הלקוח, בבית העסק ואם יש תקלות המחייבות מעבדת מחשבים או שירותי אלקטרוניקה הרי שגם על כך אנחנו מוסמכים לתת מענה מקצועי ואיכותי בזכות מעבדת אלקטרוניקה מתקדמת שברשותינו.

  איך תדעו שאתם צריכים טכנאי מחשבים בראשון לציון?

  יש לא מעט תקלות אותם תוכלו לפתור בעצמכם, לעיתים יהיו תקלות במחשב בייתי או תקלות במחשב נייד שאת הפיתרון תמצאו במרשתת (רוצים לדעת מה פירוש המילה מירשתת? זה עיברות למילה אינטרנט). חלק אחר של התקלות ניתן לפתור על ידי תמיכה של טכנאי מחשבים בראשון לציון על ידי התחברות מרחוק או הנחייה טלפונית.

  אולם לא אחת לא תוכלו לפתור את הבעיה בעזרת הדרכות במרשתת וגם לא על ידי התחברות מרחוק, במקרים אלו אתם צריכים להזמין טכנאי מחשבים עד הבית או להגיע בעצמכם אל מעבדת מחשבים בראשון לציון. 

  הגעת טכנאי מחשבים בראשון לציון עד הבית

  הגעה של טכנאי חוסכת לכם טרחה רבה ומקלה עליכם לקבל שירות בזמן שנוח ומתאים לכם, היתרון הוא ברור, אתם לא צריכים לפרק שום דבר, לא צריך להסתבך עם כבלים וציוד היקפי. הטכנאי מגיע עד הבית, מטפל ומסדר את כל מה שצריך, ובמקרים שיש צורך בהחלפת ציוד אז גם את זה הוא עושה בביתכם ללא צורך להוציא או לפרק משהו, לרוב זה מהיר ויעיל יותר אך לא תמיד. לעיתים יש תקלות שמחייבות הבאת המחשב אל מעבדת מחשבים בראשון לציון.

  מעבדת מחשבים בראשון לציון

  יש יתרון גדול עם טכנאי מחשבים בראשון לציון שבא עד אליכם אולם לא תמיד ניתן לבצע את התיקון במקום, בבית הלקוח או בית העסק ויש צורך לקחת את המחשב למעבדת מחשבים בראשון לציון. אם לטכנאי שלכם יש מעבדה ואם המעבדה מאפשרת תיקונים מקיפים יותר מאשר רק החלפת חלקים הרי שהרווחתם. אנחנו בפי סי פארט מספקים שירותי מעבדת מחשבים הכוללת שירותי אלקטרוניקה. רכיב שרוף, שבור או תקול ב 90 אחוז מהמקרים מוחלף בחדש ללא צורך בהחלפה כוללת של כל הכרטיס, זה חיסכון עצום בעלויות ומקצר את זמן התיקון במקרים שיש מחסור בחלפים.

  מתי צריך להזמין טכנאי מחשבים בראשון לציון?

  מתי ואיך תדעו מתי להזמין טכנאי מחשבים בראשון לציון זו שאלה מורכבת שהתשובה עליה מורכבת לא פחות. על מנת שתוכלו לדעת אם יש לכם צורך בטכנאי מחשבים או שתוכלו לפתור בעצמכם את הבעיה ריכזנו עבורכם מעין שאלון שתישאלו את עצמכם על מנת שיקל עליכם להחליט:

  מבחינת הטכנאי והשירות:

  • מחפשים טכנאי מחשבים מראשון לציון והסביבה?
  • האם יש לכם טכנאי שאתם כבר בקשר איתו או שאתם רוצים להחליף טכנאי קיים?

  מבחינת השירותים הניתנים על ידי הטכנאי:

  • האם המחשב קופא?
  • האם המחשב זוחל / עובד לאט / נתקע לעיתים תכופות?
  • האם יש לכם הודעה על וירוס / חלונות קופצים / מודעות מוזרות / חלונות בדפדפן לא מוכרים?
  • האם המחשב מתחמם / מרעיש / כבה מאליו?
  • האם אתם מעוניינים בתיקון / שדרוג / החלפה של רכיבים או חלפים?

  _________________________________

  ממש לא משנה מה התשובה שעניתם לכל אחת מהשאלות, אנחנו כאן בפי סי פארט מחשבים מוכנים ומזומנים לתת לכם מענה על כל שאלה, בעיה או תקלה. הצוות המקצועי שלנו כולל שירותי טכנאי מחשבים בראשון לציון עד בית הלקוח, שירותי מעבדת מחשבים בראשון לציות שנותנת מענה לכלל התקלות כולל מעבדת אלקטרוניקה מקצועית.

  אנחנו כאן לשירותכם.